Copenhagen Downtown Hostel

Vandkunsten 5, 1467 Kodaň, Dánsko

  • Až pro 6 hostů
  • Až 25 m²
  • Ložnice: 1

Copenhagen Downtown Hostel leží 455 m od centra. Průměrné hodnocení hostů je 7/10 (8 061 hodnocení). Na místě ubytování nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Přehled ubytování

Copenhagen Downtown Hostel se nachází v centru Kodaně, 5 minut chůze od City Hall Square a Tivoli Gardens. Nabízí nepřetržitý provoz, bar s občasnou živou hudbou a zázemí pro krátký i delší pobyt ve městě.

  • Typ: Hostel
  • Velikost: 322 pokojů

Ubytování a relaxace

Pokoje mají jednoduché vybavení, včetně Wi-Fi zdarma, posezení, zásuvky u postele, koberec a ložní prádlo v ceně. K dispozici je bar, lounge, společenská místnost, uzamykatelné skříňky, úschova zavazadel a výtah do vyšších pater.

Možnosti ubytování:

  • Soukromé pokoje s vlastní nebo sdílenou koupelnou
  • Společné pokoje pro 4, 6 a 8-12 osob
  • Ženský společný pokoj pro 4 osoby
  • Kapslové ubytování pro 1 nebo 2 osoby
  • Vybrané pokoje s výhledem na město nebo do vnitřního dvora
  • Vybrané pokoje s vlastní koupelnou a pracovním stolem

Lokalita a doprava

Pěšky (do 1,5 km)

  • City Hall Square - 5 minut
  • Tivoli Gardens - 5 minut
  • Copenhagen Central Station - 10 minut
  • Strøget - 500 m
  • Cafe/bar Copenhagen Downtown Hostel - 50 m
  • Restaurant Puk - 50 m
  • Restaurant Damindra - 50 m
  • Lurblæserne - 270 m
  • Hans Christian Andersen Fairy-Tale House - 330 m
  • Gammeltorv - 330 m
  • The National Museum of Denmark - 370 m
  • Metro Gammel Strand - 380 m

Doprava a dále (nad 1,5 km)

  • The Hirschsprung Collection - 1,8 km
  • The Little Mermaid - 3,1 km
  • Frederiksberg Have - 3,4 km
  • Copenhagen Airport - 6,5 km
  • Malmo Airport - 57,6 km
  • Ängelholm-Helsingborg Airport - 82,7 km

Praktické detaily

Recepce funguje 24 hodin denně. K dispozici je úschova zavazadel za poplatek, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a organizované bezplatné pěší prohlídky dvakrát denně.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 715 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • psací stůl

2 osoby12 m²vlastní koupelna

Copenhagen Downtown Hostel - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Venkovní terasa
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Skladování zavazadel
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Bed linen is included.

You need to bring your own towels or rent them on site.

Luggage storage is available for a small fee.

Please note that persons under the age of 18 are not allowed to stay in dormitory rooms or capsules and only in the private rooms with adult guardians.

Please note that there is no kitchen available.

Staff can store or heat guests' food, and provide you with cutlery.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Copenhagen Downtown Hostel“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 06:00 do 10:00.

Je v ubytování „Copenhagen Downtown Hostel“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Copenhagen Downtown Hostel určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Copenhagen Downtown Hostel vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Copenhagen Downtown Hostel?

Ubytování se nachází ve městě Kodaň.

Copenhagen Downtown Hostel na mapě: Kodaň

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Copenhagen Downtown Hostel

Průměrné hodnocení z 8 061 recenzí na Booking.com je 7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Tat 07 - 2026
8/10

Pro pobyt na 1-2 noci je to v pořádku. Hostel má skvělou polohu a personál byl nesmírně přátelský a vstřícný, navíc bylo všude velmi čisto.

ℹ) Recenze Copenhagen Downtown Hostel nevyjadřují stanovisko sleephotelscopenhagen.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10