K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen

Apartmán

Kodaň, Dánsko17 Klosterstræde, 1157

Orientační cena za noc pro 2 osoby~55 669 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 210 m²
  • Sprcha bez prahu

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~55 669 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen zajišťuje ubytování v destinaci Kodaň. Thorvaldsen Museum je přibližně 340 metrů daleko. V prostorách ubytování máte fitness centrum a wellness centrum. Také v okolí je Amager Strandpark (4,9 km). V okruhu 7 km je Letiště Kodaň. Během pobytu je v okolí příležitost se věnovat lyžování, rybaření, potápění, cyklistice, šnorchlování, windsurfingu a jízdě na kánoi. Hřiště pro golf leží nejvýše 3 km daleko a ubytování zve na pěší prohlídky.

Na místě máte bar, zahradu a terasu. Snídaně, kterou ubytování podává, je irská, anglická nebo kontinentální. V tomto ubytování jsou vybavení pro grilování, přístup na pláž, kavárna, minimarket a místo na piknik. V objektu jsou tenisový kurt, přepážka s turistickými informacemi, zázemí pro vodní sporty, venkovní herní prvky pro děti a venkovní lázeň. Personál zajistí business centrum, službu concierge, pokojovou službu a obědové balíčky. Mezi služby patří konferenční a banketové prostory, hodiny jógy a kosmetické procedury.

„Vila Deluxe“ o velikosti 210 m² poskytuje ubytování až pro 6 osob. Dispozice obsahuje 3 ložnice. Pronajímatel zajišťuje v této vile TV, klimatizaci a balkon nebo terasu. Ubytovací jednotka má i trezor, pračku a sušičku. Ubytování má v této vile vlastní koupelnu s vířivkou, otevřeným sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi. Najde se i kuchyň s lednicí, varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Ubytování poskytuje láhev vody, toustovač, kuchyňský kout a minibar. Ubytování zahrnuje i víno nebo šampaňské, kuchyňské nádobí a rychlovarnou konvici nebo kávovar. Ubytování navíc poskytuje šatní skříň, posezení, streamingové služby a jídelní část. Najdete dřevěnou nebo parketovou podlahu, dětskou jídelní židličku, pohovku a soukromý vchod. K dalšímu vybavení patří topení, ventilátor, psací stůl a žehlička. Venkovní nábytek a venkovní jídelní kout jsou v ubytování. V této vile nechybí výhled na město, do zahrady a do vnitřního dvora. Ručníky a ložní prádlo se v této vile poskytují.

U ubytování je parkoviště a nabíjecí místo pro elektromobily. Toto ubytování nabízí placený letištní transfer. Kromě recepce otevřené 24 hodin denně má ubytování i úschovnu zavazadel. Přímo v ubytování jsou expresní check-in a check-out, služba praní prádla, denní úklid a masáže. Zajištěno je bezplatné Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

Rundetårn300 m
National Museum of Denmark500 m vzdušnou čarou
Museum of Copenhagen560 m vzdušnou čarou
Amager Strandpark4,9 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vila Deluxe

▾

K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Bar
  • Letištní transfer

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • dánsky
  • anglicky
  • norsky
  • švédsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Copenhagen Central Station“ od ubytování „K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen“?

Železniční stanice „Copenhagen Central Station“ se nachází 970 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Kodaň“ od ubytování „K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen“?

Letiště Kodaň se nachází 8,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

K L O S T E R E T - The Luxurious Townhouse of Copenhagen - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~55 669 Kč
Typická cena
~6 094 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 154

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~55 669 Kč
Typická cena
~3 875 Kč

Toto ubytování je o 1337 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se spa a s fitness centrem: 5

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.