Casa de Rainer Copenhagen Room 9

Privát

Kodaň, Dánsko106 Røde Mellemvej, 2300

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 1 hosta
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O ubytování v soukromí

Casa de Rainer Copenhagen Room 9 se nachází v lokalitě Kodaň. Hostům je k dispozici sdílená kuchyň.

„Jednolůžkový pokoj“ má 4 m² pro jednu osobu. Fén je v tomto pokoji.

Za parkování na místě se neplatí. Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků.

Na místě najdete zahradu. Ubytování a místo „Havnevigen“ dělí 2 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Centrum Bella1,7 km
Kastrupgårdsamlingen3,2 km vzdušnou čarou
Vor Frelsers Kirke3,4 km
Palác Christiansborg4,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Možnosti ubytování

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Jednolůžkový pokoj

▾

Casa de Rainer Copenhagen Room 9 - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • dánsky
  • německy
  • anglicky
  • norsky
  • polsky
  • švédsky
  • tagalog
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Ørestad“ od ubytování „Casa de Rainer Copenhagen Room 9“?

Železniční stanice „Ørestad“ se nachází 1,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Kodaň“ od ubytování „Casa de Rainer Copenhagen Room 9“?

Letiště Kodaň se nachází 4,8 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 60 recenzí hostů je 7,4/10 . Přečtěte si recenze privátu Casa de Rainer Copenhagen Room 9 nebo přidejte vlastní.

Oliwia05 - 2025
8/10
★★★★☆

Pro pobyt velmi dobré. Ubytování bylo uklizené a čisté, majitel byl velmi ochotný a rychle reagoval. Zavazadla bylo možné uložit a vyzvednout si je podle potřeby i po odhlášení. Místo je navíc poměrně blízko stanice metra, takže je velmi dobře dostupné, a zároveň se nachází v centru města.

ℹ) Recenze Casa de Rainer Copenhagen Room 9 nevyjadřují stanovisko sleephotelscopenhagen.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10