Babette Guldsmeden

Bredgade 78, 1260 Kopenhaga, Dania

  • Do 4 osób
  • Do 26 m²
  • Spa lub wellness
  • Sypialnie: 1

Goście oceniają Babette Guldsmeden na 8,6/10 (2 021 opinii). Centrum znajduje się 1,3 km od obiektu. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. bar, bezpłatne Wi-Fi oraz pobyt ze zwierzętami.

Babette Guldsmeden to 4-gwiazdkowy hotel w Kopenhadze, z 93 pokojami. Obiekt działa od 2014 roku i znajduje się w centrum miasta.

3 powody, by tu zostać

  • Skorzystaj z lokalizacji 450 m od pałacu Amalienborg.
  • Wybierz wypoczynek w strefie spa z sauną i łaźnią parową.
  • Zrelaksuj się przy restauracji, barze koktajlowym i bezpłatnym Wi-Fi.

Pokoje i udogodnienia

Pokoje są indywidualnie urządzone. Do dyspozycji gości pozostają strefy relaksu, ogród, taras i balkon. Na miejscu dostępne są też restauracja, bar, spa oraz bezpłatne Wi-Fi.

  • Pokój Dwuosobowy typu Superior Oferuje przestrzeń, łóżko z baldachimem, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnymi kosmetykami.
  • Apartament typu Junior Suite Zapewnia łóżko z baldachimem, telewizor z płaskim ekranem i prywatną łazienkę z wanną.
  • Pokój jednoosobowy Obejmuje łóżko z baldachimem, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnymi kosmetykami.
  • Mały pokój Dwuosobowy Dysponuje łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. Posiada sejf, czajnik elektryczny i parkiet.
  • Pokój jednoosobowy typu Superior Zawiera zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, parkiet oraz telewizor z płaskim ekranem.
  • Pokój rodzinny Udostępnia balkon, część wypoczynkową oraz łazienkę z wanną, prysznicem i suszarką do włosów.
  • Pokój dwuosobowy Oferuje zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, parkiet oraz telewizor z płaskim ekranem.

Przewodnik po okolicy

Spacerem (do 1,5 km)

  • Restaurant Petersborg - 50 m
  • Restaurant Bistro Boheme - 100 m
  • Cafe/bar Kunstindustrimuseets Cafe - 100 m
  • Sankt Ansgar Kirke - 140 m
  • Den Engelske Kirke - 290 m
  • Metro Marmorkirken - 440 m
  • Marmorkirken - 470 m
  • Zinkglobal - 470 m
  • Pałac Amalienborg - 450 m
  • Mała Syrenka - 900 m
  • Kastellet - 5 minut spacerem
  • Kongens Nytorv - około 1 km
  • Nyhavn - około 1 km
  • Strøget - około 1 km

Krótka trasa lub dojazd (powyżej 1,5 km)

  • Nørreport S-Train Station - 1.8 km
  • Christiansborg Palace - 1.6 km
  • The Round Tower - 1.8 km
  • The National Museum of Denmark - 2.1 km
  • Copenhagen Airport - 6.9 km
  • Malmo Airport - 57.3 km
  • Ängelholm-Helsingborg Airport - 81.7 km

Warto wiedzieć

Na terenie obiektu działa restauracja Feast z barem koktajlowym. Serwuje ekologiczne wina oraz dania barowe przygotowywane z lokalnych ekologicznych produktów.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 118 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Superior

  • prywatna łazienka
  • zestaw do kawy i herbaty
  • czajnik elektryczny

2 osoby22 m²prywatna łazienka

Babette Guldsmeden - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar
  • sprzątanie codzienne
  • przestronny taras
  • wellness & spa

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Please note that for guests with credit cards from outside of the EU, there will be an extra fee, depending on the issuing bank.

Contact the property for more details.

Guests are required to show a photo identification and the same credit card as used for reservation upon check-in.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Babette Guldsmeden”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Babette Guldsmeden” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Babette Guldsmeden oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Babette Guldsmeden”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Babette Guldsmeden ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Gdzie znajduje się Babette Guldsmeden?

Obiekt znajduje się w miejscowości Kopenhaga.

Babette Guldsmeden na mapie: Kopenhaga

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Babette Guldsmeden

Średnia ocena z 2 021 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Egor 07 - 2026
10/10

Wyjątkowy hotel, w którym nasz pokój zrobił na nas świetne wrażenie, a łóżko było niezwykle wygodne, dodatkowym atutem był widok na park za oknem. Lokalizacja okazała się idealna, bo mieliśmy blisko wszędzie, a jednocześnie bez hałasu i miejskiego zgiełku. Obsługa była bardzo serdeczna i życzliwa, więc chętnie wrócilibyśmy tam ponownie.

ℹ) Opinie gości Babette Guldsmeden nie stanowią oceny serwisu sleephotelscopenhagen.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10